top of page
  • תמונת הסופר/תסטודיו דפני מוצרי עץ מעוצבים

איך נסורת, עצים וריח הלכה גרמו לי לצאת מהשגרה להרפתקה חדשה?

עודכן: 5 ביולי 2023

ברוכים הבאים לבלוג שלי , קוראים לי אלינור ואם הגעתם ושאלתם את עצמכם מה זה דפני ומה הולך להיות פה? תמשיכו לקרוא התשובות ממש כאן

אלינור דפני - סטודיו דפני
אלינור דפני - סטודיו דפני


כעובדת בחברת סלולר הקשר ביני ובין נגרות היה מקרי בהחלט. עבדתי בחברת אורנג' קרוב ל 10 שנים במגוון תפקידים. תמיד אני אומרת שזה היה בית ספר לחיי העסקיים(בהמשך אספר למה.) כאשר שגיא בני הצעיר נולד עזבתי את החברה והצטרפתי לנגרייה המשפחתית שלנו, “נגריית דפני”, יריב בן זוגי הקים את הנגרייה ואני – פשוט רציתי לעזור לו. לא היה לי קל להתאהב בעולם כל כך שונה מהעולם שהכרתי עד אז.  אפשר לומר שהמניע העיקרי שהוביל אותי לפתיחת החנות האינטרנטית שלי “סטודיו דפני” היא, לא נעים לומר, אבל רציתי משהו שהוא יהיה שלי, לגמרי שלי וכמובן שזיהיתי את הצורך הקיים בשוק.


כמה דברים שלא ידעתם עלי ועל סטודיו דפני:

1. מה זה דפני?

שם המשפחה של בעלי. כשיריב פתח את הנגרייה לא הצלחנו למצוא שם מעניין לנגרייה החלטנו להפוך את השם למותג.


2. מאיפה ההשראה לעיצובים ולמוצרים?

את ההשראה לעיצובים והיצירות אני מקבלת מחיי היומיום, אפילו פוסטים בפייסבוק, (בעיקר בקבוצות עיצוב) מספקים לי השראה , מהסביבה וכמובן ממעצבות פנים ולקוחות שמחפשים משהו מדויק לפי הרצונות שלהם. משם אני מבינה ולומדת מה חסר.


3. מה מתסכל אותי?

בתהליך העבודה יש לא מעט אתגרים החל מחשיבה רעיונית, השראה, תכנון, עיצוב וייצור.                 

זוהי דרך ארוכה המלווה לעיתים בתסכול וחששות, כאשר אני לא מצליחה להגיע לתוצאה המדויקת שרציתי וכיוונתי אליה, או לשלב בין החומרים שדמיינתי. יש מוצרים שנשארים "על רצפת הייצור" זה מתסכל אבל אני מיד ממשיכה הלאה ומתכננת מוצר אחר.


4. המוצר שאני הכי גאה בו?

אומנם זה נשמע כמו קלישאה אבל כמו שאמא אוהבת את כל הילדים קשה לי לבחור מוצר אחד. לכל אחד יש סיפור . כל מוצר נולד אחרי הרבה מחשבה, בניית דגם, שיפורו וכדומה. אם אני צריכה לבחור מוצר אחד הייתי בוחרת במראה עם החצי מסגרת. האתגר היה איך להפוך אותו למוצר מדליק שאפשר לשנות את כיון המסגרת אחרי התלייה בקלות . לא סתם הוא הפך להיות אחד המוצרים הנמכרים ביותר.


5. מה חשוב לי ועל מה אני לא מתפשרת?

כמו שציינתי בתחילה, בחברת אורנג' למדתי המון. אחד הדברים שהכי מושרשים בי זה שירות ללקוח. למדתי שלקוח מוכן להתגמש הרבה פעמים אם נוהגים בו ביושרה ובכנות. לא פעם אני מקבלת הודעות מלקוחות שהשירות שלי מצוין לפעמים עוד לפני שקיבלו את המוצר.

בנוסף כחלק “מהאני מאמין שלי” זה שימוש בחומרי גלם איכותיים ,ניתנת המון תשומת לב לשימוש ולשילוב בין החומרים השונים: עץ מלא (אלון ,מייפל, במבוק ועוד) ברזל ,מראות, פורמייקות, ועוד מגוון שילובים.


מוצרי עץ מעוצבים
מוצרי עץ מעוצבים


“סטודיו דפני”, היא חנות אינטרנטית המציעה מגוון פריטים מיוחדים לבית. כל הפריטים מיוצרים בעבודת יד בסטודיו בכרמיאל  אליו אני מגיעה מדי בוקר . המוצרים הפכו עם הזמן לקולקציה מגובשת ושימושית להלבשת הבית.

בסופו של דבר האקססוריז הם הפריטים הקטנים שתמיד משדרגים ועושים את ההבדל.


לראות עוד אקססוריז ופריטים משלימים לבית מוזמנים לחנות האונליין שלי:


נעים מאד,

תודה שבאתם לבקר אלינור.Comments


bottom of page